• 0216 606 01 40
  • 0262 606 08 50
  • info@humelendustriyel.com
  • SERVİS TALEP FORMU
Beykoz Pimak Fritöz Servisi

0216 606 01 40

7 GÜN 24 SAAT YETKİLİ SERVİS HİZMETİ

PİMAK (ELEKTRİKLİ, GAZLI)  FRiTÖZ SERVİSİ

Endüstriyel Mutfak Servisi

2009 yılında kurulan firmamız sektörde güçlenerek 2015 yılından itibaren İstanbul’un Anadolu ve Avrupa İzmit Bölgesinde endüstriyel mutfak servis hizmet sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, kendi bünyesinde en kaliteli, donanımlı servis ekipmanları ve teknisyenlerini bulundurarak sektörün diğer firmaları arasında fark yaratarak pazarda yer almayı başarmıştır.

Aldığınız servis hizmeti boyunca ilk hedefimiz kalite ve eğitim standartlarına uygun ekibimiz ile sizlerin memnuniyetidir İlk Önce Siz Mutlu Olun . Endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşacak arıza ve bakım işlemlerinde 1 yıllık garanti verilmektedir. 25 yıllık sektör tecrübemizle endüstriyel mutfak sanayi cihazlarının tümüne servis, bakım hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel mutfak servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Servis merkezimizde tüm orijinal ve yedek parçalar liste fiyat üzerinde uygulanmaktadır.

Endüstriyel bulaşık makinası, endüstriyel çamaşır makinası, endüstriyel benmari makinası, endüstriyel buz makinası, endüstriyel ocak, endüstriyel soğutucu ve endüstriyel buzdolapları ile tüm mutfak cihazlarınız için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

Biz sizlere mutfak cihazlarınızın teknik servisi, bakımı ve temizliği konusunda HÜMEL teknik olarak, deneyimli personellerimiz ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

PİMAK ŞİRKET PROFİLİ

1992 Yılında ufak adımlar ama büyük hedeflerle yola çıktığımızda elimizdeki en büyük gücün kendimize olan inancımız ve işimize duyduğumuz saygıdan ibaret olduğunun bilincindeydik. Zaman zaman ülke ekonomisindeki sert rüzgarlar bizlere zor anlar yaşattıysa da hayallerimizi asla engellemedi. Her geçen zaman beklentilerimizi haklı çıkarttı. Kurulduğumuz günden bugüne kadar eksiklerimizi düzeltmek adına eleştirilere çok fazla önem verip yolumuza devam ettik. Rekabetin her zaman kaliteyi getireceğinin bilincindeydik. Bugün endüstriyel mutfak sektöründe PİMAK markası ile Türkiye nin genelinde bayi, satış noktaları veya servis ağlarımız bulunmakta olup, yurtdışında 5 kıtada 45 farklı ülkeye ihracat yapmanın da haklı gururunu yaşamaktayız.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan şirketimiz geçen bu zamanda yurt içinde ve dışında rekabetçi bir konuma gelmiştir. 7000 metrekarelik kapalı olmak üzere 10.000 metrekareden oluşan tesisimizde üretim kapasitemiz, yıllık 1300 tondan 1750 tona çıkarmayı hedefliyoruz. Kurulduğu günden bugüne kadar ürün çeşitliliğini arttırarak 800 farklı ürün portföyüne ulaşan firmamız; geniş çalışan kadrosu ve  artan üretim kapasitesi ile ülke sanayisine katkı sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza duymuş olduğumuz güven ve işimize göstermiş olduğumuz saygı ile inovasyon ve rekabet odaklı büyümeye devam edeceğiz.

TEMEL ÖZELLİKLER

↘ Monofaze veya trifaze besleme

↘ Termostat kontrollü ısıtma

↘ Limit Termostat

↘ Paslanmaz Çelik Gövde

↘ Boru Rezistans (Musluklu modellerde hareketlidir)

↘ Paslanmaz Sepet

↘ Hijyenik ve Emniyetli

↘ Uzun ömürlü

↘ Kolay temizlenebilir yağ haznesi

ELEKTRİKLİ VE GAZLI PLEYT IZGARALAR

GAZLI;

✔ Lpg veya doğalgaz ile çalışma
✔ Emniyetli Ventilli gaz musluğu
✔ Özel paslanmaz brülör tipi ısıtıcı
✔ Paslanmaz çelik gövde
✔ Oluklu veya düz pleyt seçeneği
✔ Hijyenik ve emniyetli
✔ Uzun ömürlü

GAZLI LAVAŞLI IZGARALAR

✔ Lpg ve ya doğalgaz ile çalışma
✔ Emniyetli ventilli gaz musluğu
✔ Özel paslanmaz brülör tipi ısıtıcı
✔ Paslanmaz çelik gövde
✔ Özel döküm pleyt
✔ Hijyenik ve emniyetli
✔ Uzun ömürlü